Menu Zavřeno

Nástroj pro nábor zaměstnanců

IS QML - nábor

Náborář i personalista si přijdou na své. Evidujte požadavky na nového pracovníka, mějte přehled v inzerátech i uchazečích. Osobní dotazník nechejte uchazeče vyplnit z pohodlí domova.

Požadavek náboru

Manažer založí požadavek na přijetí nových pracovníků jedna dvě prostřednictvím funkcionality modulu Personalistika – Požadavky náboru. 

V detailu požadavku pak kromě základních informací o požadavku (záložka Informace) naleznete i výpis inzerátů, které jste na tuto pozici kdy zadali a seznam uchazečů, kteří projevili o inzerovanou pozici zájem. 

Inzerce

Zaznamenejte všechny inzeráty, které se aktuálního náboru týkají prostřednictvím funkcionality Inzerce. 

V detailu pak uvidíte historii, kolik požadavků bylo na tuto pozici zaevidováno. 

Pokud nezapomenete u uchazečů vybrat, na který inzerát reagovali, najdete v detailu inzerátu i tyto uchazeče spolu se statistikou počtu reakcí a úspěšnosti uchazečů.

Portál náboráře 

Portál náboráře nabízí funkce přidání nového požadavku náboru, inzerce či osobního dotazníku (uchazeče). 

Část Statistika pak přináší základní údaje o aktuálních náborech nebo i počet uchazečů, které je potřeba vymazat, protože nemáte platný souhlas se zpracováním osobních údajů.

Náborář na první pohled vidí, kdy končí která inzerce, že se blíží termíny pohovorů s kandidáty nebo kdy vyprší souhlas se zpracováním osobních údajů.  

machine-learning
Informační systém QML se vyznačuje především snadným ovládáním a rychlou implementací.