Menu Zavřeno

Pomůcky – podací lístek, plánovací kalendář a další

Doplňkové funkcionality jako oblíbené podací lístky, plánovací kalendář, aktuální kurzovní lístek nebo přehledy svátků a významných dnů, jmenin a další.

Podací lístek

Funkci pro vyplnění a tisk podacích lístků považujeme za jednu z nejužitečnějších funkcionalit modulu Pomůcky. Proto ji od roku 2013 provozujeme také jako samostatnou online aplikaci zcela zdarma na adrese www.podacilistky.cz.

Funkcionalita nabízí možnost vyplnění podacího lístku a jeho tisk. Nebo si vytiskněte prázdné lístky do zásoby. 

Plánovací kalendář

Také u plánovacího kalendáře jsme se rozhodli zpřístupnit tuto funkcionalitu jako samostatnou online aplikaci, kterou od roku 2017 provozujeme na adrese www.planovacikalendar.eu zcela zdarma.

Zvolte rok, počet hodin úvazku a zemi, pro kterou chcete kalendář sestavit. Kalendář je rovněž možno uložit jako PDF soubor.

Svátky a jmeniny

Když už jsme chystali databázi s přehledem státních svátků a významných dnů našich sousedů a důležitých evropských zemí, rozhodli jsme se tyto údaje zpřístupnit i uživatelům IS QML v podobě samostatného přehledu s možností filtrování měsíců a států. 

IS QML rovněž disponuje i přehledem českých a slovenských jmenin. 

Kurzovní lístek

Co by to bylo za pomůcky, kdyby neuměly zobrazit aktuální kurzy devizového trhu? Jejich dvoudenní přehled dle ČNB včetně přepočtu změny hledejte v přehledu Kurzy měn. 

Vexilologům by mohl udělat radost Seznam států naší planety (napočítali jsme jich 247) s vyobrazením vlajky a přehledem členství v mezinárodních organizacích. 

Další přehledy

Pro úplnost jsme modul Pomůcky doplnili také seznamem známých, méně známých i neznámých jazyků, přehledem měrných jednotek a jednotek SI.

Pro jiné účely vznikly databáze krajů, okresů a zdravotních pojišťoven. Když už je máme, přidali jsme i tyto přehledy mezi Pomůcky.

machine-learning
Informační systém QML se vyznačuje především snadným ovládáním a rychlou implementací.