Menu Zavřeno

Evidence vozidel a dění ve vozovém parku

Modul vozidla - informace související s dopravními prostředky organizace
Přehled vozidel, servisní kniha, za kolik se tankovalo, kniha jízd, dopravní nehody, termíny oprav či kontrol a další nezbytné údaje o vašem vozovém parku.

Nové vozidlo a detail

Nové vozidlo lze přidat různými způsoby, přičemž ten základní se nachází v menu modulu pod volbou Přidat. Okno nového vozidla nabízí prostor pro základní informace, technickou specifikaci, výbavu vozidla a pamatuje i na termíny údržby.

Další informace vyplývající z provozu dopravního prostředku lze přidávat v detailu vozidla. Jedná se zejména o servisní záznamy, data o tankování (s možností importu dat), počet najetých kilometrů, komu kdy bylo vozidlo přiděleno, fotografie vozidla a další.

Vozový park

Stěžejním prvkem každého modulu IS QML jsou přehledy. Přehled vozidel nabízí základní informace o vozidle jako je platnost STK, datum zařazení/vyřazení, stav tachometru, počet najetých kilometrů, na kolik vás vyšlo servisování vozidla či kolik litrů pohonných hmot jste tankovali. 

Modul však nabízí i další pohledy na vozový park. Po ruce tak máte servisní knihu, přehled tankování či dopravních nehod za celou organizaci. Tedy údaje, které naleznete i v detailu každého vozidla.

Kniha jízd

Možnost zaznamenání soukromých a účelových jízd je funkcionalita, kterou jsme přidali na přání našich zákazníků. 

I to patří k naší práci – pozorně naslouchat, odhalovat potřeby našich uživatelů a vycházet jim vstříc.

Události

Příští STK, výměna oleje, kontrola emisí či konec leasingu nebo pojištění… To je jen částečný výčet termínů, které mohou být evidovány v detailu vozidla.

Další termíny můžete přidat prostřednictvím funkcionality Události (ikona prázdného listu). Třeba na kdy je domluven servis, výměna pneumatik, technická kontrola vozidla a cokoliv dalšího.

V nastavení modulu lze zvolit možnost upozorňování odpovědné osoby na příslušné termíny. 

Kalendář

Kdo má rád grafické zobrazení termínů, pro něj je v modulu připravena funkce Kalendář umožňující měsíční, týdenní a denní pohled.

Kalendář lze jako v ostatních modulech přepnout i do řádkového zobrazení – Agenda. 

Portál

Rozsáhlé moduly vybavujeme portálem sdružujícím základní informace a tlačítka akcí. V případě Portálu – vozidla lze zrychlenou cestou přidat nové vozidlo, vyvolat přehled vozidel, přehled událostí či servisní záznamy.

Kromě informace o počtu vozidel a členění dle paliva se zde nachází i kalendář s událostmi aktuálního týdne a termíny zasluhující si vaši pozornost – vypršení platnosti STK, čas naplánovat kontrolu emisí, výměnu rozvodů, oleje a další.

machine-learning
Informační systém QML se vyznačuje především snadným ovládáním a rychlou implementací.