Menu Zavřeno

Komunikujte rychle a efektivně v modulu Chat

Usnadňuje a zpřehledňuje komunikaci spolupracovníků. Myšlenky a nápady již nikam nezapadnou. Dotazy už není potřeba posílat mailem.

IS QML

Diskutujte o čem chcete

Uzavřenou chatovou skupinu lze vytvořit kliknutím na tlačítko „Vytvořit skupinu“. Ve vyvolaném dialogovém okně, stačí zadat název skupiny a navrhnout její členy. Aplikace rovněž umožňuje zaslat soukromou zprávu jinému uživateli prostřednictvím tlačítka „Napsat uživateli“. Po kliknutí na tlačítko lze v dialogovém okně vybrat jednoho uživatele, s kterým bude zahájena komunikace.

Kdo je právě na příjmu

Primárním chatovým prostorem je skupina s názvem „Globální“, kde se zobrazují všichni uživatelé IS QML v organizaci. Pravá část okna přehledně zobrazuje, kdo je aktivní (právě přihlášení uživatelé do systému) a kdo neaktivní (odhlášení uživatelé). Zprávu zanechanou ve skupině Globální si mohou přečíst všichni zobrazení uživatelé.

IS QML
IS QML

Podělte se o nápady

Pro sledování vlákna komunikace slouží prostřední část okna aplikace s názvem „Zprávy“. Ve spodní části lze napsat vzkaz, případně vložit emotikony a prostřednictvím tlačítka „Odeslat“ zveřejnit. Poté již nelze zprávu editovat, pouze smazat. Pro smazání zprávy je potřeba najet myší na zprávu, která má být odstraněna a kliknout na ikonku „Smazat zprávu“, která se objeví za časem vložení zprávy.

Buďte stále v obraze

Aktivním uživatelům, jsou nové zprávy oznamovány prostřednictvím zobrazení jejich počtu v menu modulu a u příslušné chatové skupiny. Neaktivní uživatelé mohou obdržet notifikaci o nových zprávách na e-mail, pokud zaškrtli funkci „sledovat chat“. Tato funkce se nastavuje pro každou chatovou skupinu samostatně. Členy v existujících skupinách lze přidávat nebo odebírat prostřednictvím volby „Upravit chat“.

IS QML
machine-learning
Informační systém QML se vyznačuje především snadným ovládáním a rychlou implementací.