Menu Zavřeno

Manažerský souhrn nejen pro fleet managera

Portál a Souhrn – stačí jeden pohled a fleet manager či vyšší vedení má hned o firemní flotile nebo jednotlivých vozidlech jasno. 

Portál

Rozsáhlé moduly vybavujeme portálem sdružujícím základní informace a tlačítka akcí. 

V případě Portálu vozidel lze zrychlenou cestou přidat nové vozidlo, vyvolat přehled vozidel, přehled událostí či servisní záznamy.

Kromě informace o počtu vozidel a členění dle paliva se zde nachází i kalendář s událostmi příštích dnů a termíny zasluhující si vaši pozornost – vypršení platnosti STK, čas naplánovat kontrolu emisí, výměnu rozvodů, oleje a další.

Grafy

Portál je rovněž vybaven grafy pro okamžitou představu o nákladech firemní flotily na tankování a servis, kolik kilometrů se který měsíc najelo a jak se vyvíjí průměrná spotřeba jednotlivých vozidel. 

Pohrejte si s roztříděním vozového parku do kategorií, použijte na portálu filtr kategorií a grafy se dle vašich preferencí přepočítají. 

IS QML - vozidla - manažerský souhrn

Souhrn vozidla

Také detail vozidla jsme vybavili manažerským souhrnem pro rychlý náhled na nejdůležitější data o vozidle.
 
Na první pohled vidíte kolik vozidlo najezdilo soukromých a účelových (služebních) kilometrů, kolik litrů paliva se tankovalo a jak je na tom průměrná spotřeba či jak moc jste zaplatili za servisní úkony. 
machine-learning
Informační systém QML se vyznačuje především snadným ovládáním a rychlou implementací.