QML

QML je komplexní webový podnikový informační systém pro malé a střední podniky. Podnikový informační systém QML lze provozovat z libovolného místa s připojením k Internetu, bez potřeby lokální instalace. Díky webovému prostředí je ovládání QML jednoduché a dobře známé uživatelům.

Efektivní řízení

Modulární informační systém QML je určen pro řízení a kontrolu interních procesů společnosti a vedení evidencí, výkaznictví a automatické upozorňování. Díky centralizaci dat jsou rozhodnutí efektivní a založená na trvale aktuálních podkladech.

Sdílení informací

Díky centrálnímu umístění dat mají možnost uživatelé napříč celou společností sdílet a mít k dispozici stále aktuální data a pracovat dle jednotně stanovených procesů. Veškeré činnosti a rozhodnutí pak lze utvářet v reálném čase.

Modularita

Modulární struktura Vám umožňuje zvolit jednotlivé funkcionality a přizpůsobit QML Vaším potřebám a procesům. Provázanost jednotlivých modulů umožňuje sdílení informací a zefektivnění práce.

Bezpečnost dat

  • Data jsou přenášena prostřednictvím zabezpečeného protokolu https
  • Každý přístup musí být autorizován jménem a heslem uživatele systému
  • Řízení přístupových práv uživatelů
  • Veškerá data jsou ukládána na serveru v robustní databázi SQL
  • Automatická kontrola konzistence dat
  • Zálohování dat

 

Komu je QML určen?
QML je určen pro všechny podniky, které vyžadují informační systém respektující nastavení jejich procesů a přinášející mechanismy pro efektivní řízení a kontroly.